Seramik, porselen , cam ürünlerinize fason olarak dekorlama , sticker , luster , yaldız işlemlerinizi hızlı ve zamanında teslimat anlayışıyla gerçekleştirmekteyiz.

Tek seferde 500 adet kupaya fırın işlemi uygulayabilmekteyiz.

Gün içinde 2 adet fırınlama işlemi gerçekleştirebilmekteyiz.

İş yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Bizimle iletişime geçerek bilgilere ulaşabilirsiniz.

Evet, sizlerden gelen talepleri en iyi şekilde karşılamak birinci hedefimiz.

Sublimasyon ve ağırlıklı olarak Serigrafi baskı tekniği ile çalışıyoruz. Serigrafi, bir seri baskı yapma şeklidir. Geçmişi çok eskilere uzanan bu sanat dalı son zamanlarda sanayinin de gelişmesi ile endüstriyel ürünlerin markalanmasında büyük önem kazanmıştır.

Kil ve kaolin gibi maddelerin yüksek ısıda pişirilmesi ile elde edilen seramik, ev gereçlerinden süs eşyası yapımına kadar kullanılır. Form alma konusundaki başarısı seramiğin kullanım alanını genişletmiştir. Seramiğin en yaygın kullanım şekli fincan, bardak, tabak ve seramik kupa şeklinde ortaya çıkan tasarımlardır. Son derece doğal bir malzeme olduğu için seramik mutfak malzemelerinin vazgeçilmez maddesidir. Seramik ile üretilen ürünler kendisini hemen belli eder. Çoğu seramik ürün son yıllarda daha modern hatta çocuksu tasarımların hazırlanmasında kullanılmaya başlanmıştır. Bundan dolayı gündemdeki yerini artıran seramik, tercih edilen bir malzeme haline gelmiştir.

Seramiğin bir türü olan porselen, yüksek dayanıklılığın yanında ışık geçirme özelliğine sahip olduğu için de tercih edile malzemeler arasındadır. Porselen sert ve yumuşak olmak üzere ikiye ayrılır. Bu ayrım porselenin içerisinde bulunan ham maddeler, maddelerin oranı ve pişirilme sırasında kullanılan dereceye göre değişiklik gösterir. Porselen üretimi bu anlamda özen isteyen bir iştir. Porselenler kalite kalite üretilir. Bunun için de farklı fiyat aralıklarına sahip porselen ürünler bulmak mümkündür. Porselen kupa, porselen tabak, porselen fincan en sık karşılaşılan ürünler arasındadır.